SHAVEI ISRAEL FUNDRAISING CHALLENGE SUKCES!

W ubiegłą niedzielę w biurze Shavei Izraela wrzało! Ekipa pracownicza Izraelskiej organizacji pracowała w pocie czoła stojąc na wysokości zadania. Mieli przed sobą największe dotychczas wyzwanie fundraisingowe! Było to możliwe dzięki fundrasingowej platformie „Charidy”. Celem było zebranie ponad 270.000 dolarów w 36 godzin!

Przygotowania trwały tygodniami. W dniu kampanii każdy miał przy sobie sprawnie działającego laptopa, wolontariuszy, balony, przekąski, pod ręką telefony komórkowe i numery telefonów wielu przyjaciół i sympatyków. W ciągu kolejnych 36 godzin praca trwała non stop. Telefony, smsy, whatsapp, e-maile, wszelkiego rodzaju media społecznościowe…wszystko po to by dotrzeć do jak najwiekszej liczby osób.

W trakcie mijających godzin  uświadomiliśmy sobie, że zbliżamy się do naszego celu. Zebraliśmy się wokół komputera w napięciu czekając na to co się wydarzy i oglądając naszą stronę Charidy z wielkim wyczekiwaniem. Nagle strona zamigotała, a spadający deszcz balonów i konfetti podkreślił nową sumę: 278 183 dolarów. Zrobiliśmy to !!! Ale co więcej, WSZYSTKO to zawdzięczamy WAM. Nigdy nie mogliśmy zbliżyć się do naszego celu bez miłości i wsparcia naszych przyjaciół na całym świecie. Wsparcie, które pomaga tak wielu wrócić do utraconego żydowskiego dziedzictwa. Wsparcie, które pomoże zrobić niebawem kolejnym 230 Bnei Menasze aliję i zamieszkać w państwie Izrael!

Dziękujemy! I wracajmy do pracy… jest jeszcze wiele do zrobienia.

Aby współpracować z Shavei w naszej ważnej misji, kliknij tutaj.